PVC opláštění pergol, altánů a přístřešků

Opláštění pro pergoly, přístavky, terasy, altány, markýzy, zástěny

Provedení těchto opláštění se vyrábí ve variantách na pevno, rolovatelná, odnímatelná, shrnovací.

Každé z těchto provedení je realizováno dle přání zákazníka a dle proveditelnosti nebo toho, co se více hodí pro konkrétní řešení. Každá pergola, přístavek či balkón jsou jiné a vyžadují správné zaměření a následnou montáž.

Snažíme se zákazníkům vyhovět i vyhotovit dané řešení na míru, ale vždy se snažíme doporučit nejvhodnější řešení. Volba uchycení a zpracování konkrétního případu rozhoduje o následné životnosti všech komponent a praktičnosti využívání daného opláštění.

Na výběr dáváme vždy z několika variant a díky široké škále montážních dílů a dílců se dá naleznout optimální varianta pro každou situaci. Díky tomu není překážkou zrealizovat opláštění prakticky čehokoliv.

Pokud si nejste jisti, zda u Vás je něco, co by mohlo bránit realizaci, a proto váháte, tak se na nás obraťte. Rádi si s Vámi domluvíme setkání, kde se podrobně seznámíme se situací a vysvětlíme, jaké jsou pro dané místo možnosti. Jsme tu pro Vás, problémy nechte na nás a již teď se těšíme na případnou spolupráci s Vámi.

Venkovní opláštění pergol i stavba celé pergoly, opláštění pro altány, zahradní domky aj.

  • Praktické řešení k prodloužení Vaší zahradní sezóny v podzimním období nebo jen za zhoršeného počasí.
  • Velmi oblíbeným materiálem u Vás se rychle stal Crystal plus – ve variantách provedení čirý.

Přístavky ke stěnám domů včetně nosných konstrukcí (dřevěné i kovové)

  • Jednoduché řešení ke zvětšení zakrytého prostoru kam se můžete schovat za nepříznivého počasí, ale mít stále přírodu na dosah ruky.

Terasy i balkóny nebo výplně balkónového zábradlí

  • Jednoduché a cenově dostupné řešení snížení ztráty tepelné energie z Vašeho bytu, které navíc umožní trávit více času na Vašem balkónu a také zamezí v zimních měsících vnikání sněhu, tak že můžete stále suchou nohou balkon využívat.

Markýzy, přístěnky, stínění i zástěny a různé další využití

  • Novinkou v sortimentu je v současné době síťovaný materiál, který je prodyšný a umožňuje částečný průnik světla – díky těmto vlastnostem se stává dosti rychle populárním.

Chcete opláštění na svou pergolu? Pošlete nám poptávku.