PVC opláštění hal a výrobků pro ně

Výroba hal a zakrytí stávajících konstrukcí, stání, vjezdy, plachty na míru

Vážení zemědělci, lesníci, chovatelé, zahrádkáři, zahradníci a další hospodáři. Jistě se každý den setkáváte se spoustou obtíží a nesnází při své práci. Určitě jste se setkali již s problémy, že je potřeba něco rychle nebo přechodně uskladnit, zakrýt nebo jen ochránit před vlivy počasí. Pokud máte nějaký takový problém, jistě nás neváhejte kontaktovat a společně nalezneme vhodné řešení právě pro Vás.

  • Zemědělské i sportovní letní i zimní haly
  • Plachty na míru např. pro zakrytí sklizených plodin, opláštění nebo zakrytí silážních jam, přírodní rezervoáry na vodu apod.
  • Síťové materiály pro opláštění hal, seníků a skladů nejen v zemědělství
  • Zakrytí vjezdů hal pásy, čirým nebo síťovým materiálem pro zamezení průvanu nebo nadměrného vnikání hmyzu
  • Celoroční zastřešené stání pro dobytek i strojní zařízení. Různé materiály vhodné, cenově dostupné, jsou výhodným, rychlým a trvanlivým řešením na ochranu proti nepřízni počasí (voda, sníh, slunce aj.) i volného vnikání osob a zvířat. Výhodou tohoto a ostatních našich řešení je jejich mobilita. Dají se snadno demontovat a přemístit a zde znovu sestavit. Řešení těchto přístřešků pro dobytek, strojní zařízení, traktory a jiné stroje či materiál, které se krátkodobě skladují nebo odkládají na různých místech, je tak vždy chráněn a vy můžete být tzv. v klidu.
  • Dočasné zakrytí plodin, sena, slámy nebo silážních a senážních jam. Z praxe víme, že u silážních a senážních jam se používají velmi lehké fólie na jedno použití a zatěžují se starými pneumatikami. Toto řešení je velmi pracné a při odebírání materiálu se stává, že pneumatiky padají do lžic nakladačů, drží se v nich voda a manipulace s nimi je pracná, špinavá a zdlouhavá. Nabízíme pro toto řešení rolovatelnou plachtu s hliníkovými výztuhami upevněnou na napínacích gumách s háčky nebo provlékacím lankem. Jednoduchá manipulace, vyšší vzduchotěsnost, dlouholetá životnost 15 a více let, snadná opravitelnost při protržení.

Chcete pláštěnou halu? Pošlete nám poptávku.