Předzahrádky restaurací

Opláštění pro předzahrádky a venkovní zahrádky restaurací, kaváren a dalších stravovacích zařízení.

 Většina lidí chce zákaz kouření – své zákazníky (kuřáky) můžete směrovat do krytých venkovních prostor.

Takzvaný protitabákový zákon je již dávno v platnosti. Vaši zákazníci (kuřáci) nemohou tak ve Vašem zařízení kouřit a Vy zbytečně přicházíte o zákazníky a zisk.

Ale máme pro Vás řešení protože předzahrádka restaurace může být díky opláštění v provozu i v zimě.

Provedení těchto opláštění se vyrábí ve variantách na pevno, rolovatelná, odnímatelná, shrnovací. Lze tedy vyrobit i samostatnou celokrytou zahrádku pro zimní provoz.
Každé z těchto provedení je realizováno dle přání zákazníka a dle proveditelnosti nebo toho, co se více hodí pro konkrétní řešení. Každý přístřešek je jiný a vyžaduje správné zaměření a následnou montáž.

Snažíme se zákazníkům vyhovět i vyhotovit dané řešení na míru, ale vždy se snažíme doporučit nejvhodnější řešení. Volba uchycení a zpracování konkrétního případu rozhoduje o následné životnosti všech komponent a praktičnosti využívání daného opláštění.

Na výběr dáváme vždy z několika variant a díky široké škále montážních dílů a dílců se dá naleznout optimální varianta pro každou situaci. Díky tomu není překážkou zrealizovat opláštění prakticky čehokoliv.

Pokud si nejste jisti, zda u Vás je něco, co by mohlo bránit realizaci, a proto váháte, tak se na nás obraťte. Rádi si s Vámi domluvíme setkání, kde se podrobně seznámíme se situací a vysvětlíme, jaké jsou pro dané místo možnosti. Jsme tu pro Vás, problémy nechte na nás a již teď se těšíme na případnou spolupráci s Vámi

Chcete mít krytou předzahrádku restaurace či jiného podniku? Pošlete nám poptávku.