Další PVC krytí a výrobky

Produkty naší výroby – prodejní stánky, slunečníky, skluzavky a mnoho dalších

Zde uvádíme další realizace, jak se dají naše materiály využívat na různé výrobky

Reklamní bannery a rollupy, celopolepy

Reklamní a informační bannery – od jednobarevné s jednobarevným potiskem, po vícebarevné s plnobarevným potiskem ve všech možných rozměrech a na materiálech podle jejich použití a umístění dle přání zákazníka.

Celopolepy např. Vašich firemních i soukromých vozů pomohou odlišit Vaši firmu a oživit Vás v povědomí zákazníků. Možno využít též jako reklamu na jiné plochy.

Rollupy pro všechny zařízení s rolující reklamou s volbou materiálu dle variant bez nebo s pod světlením v plnobarevném provedení.

Potisk je možné zhotovit na všechny typy námi nabízených materiálů vč. síťových a čirých

 


Stříšky, přístřešky, sluneční clony, větrové zábrany

Zakrýt, zastínit jednoduše řečeno schovat je občas třeba cokoliv. Proto neváhejte a zeptejte se nás. Vy jednoduše potřebujete, na nás je, abychom našli efektivní způsob, jak to vyrobit, aby to také vypadalo dobře a hlavně splnilo svůj účel.

Jen pro příklad uvádíme – sluneční zábrany pro restaurace a venkovní zahrádky, síťované sluneční zábrany do oken rolovatelné, v rámu nebo na pevno – mohou sloužit i jako sítě proti hmyzu. Nad dveřní stříšky ke vchodům, stříšky mezi přechody budov, zábrany pro optické oddělení kuřáren a stříšky atd.

 


Prodejní stánky – pro všechny tipy prodeje Vašeho zboží

Každý prodejce dobře ví, jak je pro něj tento prodejní prostředek a zázemí důležité. I my jsme si toho vědomi, a proto nabízíme výrobu prodejních stánků na míru. Výhodou je, že každý obchodník si navrhne nejvhodnější řešení pro jeho sortiment zboží, což mu ulehčí nabízet zboží přehledněji, tím prodávat více a navíc díky svému navrženému rozmístění všech důležitých odkládacích ploch i šetří práci, námahu, ale hlavně čas.

Samozřejmě nabízíme i renovaci stávajících stánků – jejich opláštění, ale i konstrukce nebo rozšíření odkládacích ploch a jiných úprav.

Modernizace – díky spolupráci s externí firmou Vám nabízíme vylepšení stánku – jeho osvětlení vyměníme za LED technologii nebo dokonce můžeme stánek připravit tak, aby fungoval i bez připojení na elektrickou síť.

 


Bazénové a jezírkové fólie, přírodní rezervoáry na vodu, tzv. suché poldry

Tyto materiály jsou speciálně vyrobeny tak, aby odolávaly po mnoho let náročným podmínkám uložení v zemi a nepřetržitému styku s vodou – vlhkem. Jsou velice odolné na mechanické namáhání a samozřejmě odolávají UV záření i chemikáliím. Navíc zamezují růstu nežádoucím rostlinám a usnadňují následné čištění. Při poškození technikou nebo nářadím jsou snadno opravitelné.

Suché poldry byly hojně využívány našimi předky jako nádrže, které sloužili při občasných přívalových srážkách pro zachytávání nadměrného množství povrchové vody. Oddalovali nebo dokonce zamezovali bleskovým záplavám, protože byly umisťovány na strategických místech, kde protékaly malé potůčky a stoky. Obecně to je takový suchý rybník, který měl jednu nevýhodu, a to, že se musel pravidelně kosit a zbavovat křoví. Pomocí těchto fólií se údržba omezuje na minimum. Po povodních v roce 2002 se oživily projekty na znovu vybudování těchto poldrů, ale bohužel postupem času z jejich realizací postupně sešlo. Je to škoda, protože výstavba je několikanásobně levnější než vybudování protipovodňových zábran.

Zakrytí a zastřešení bazénů nebo brouzdališť a jiných vodních ploch, výroba skluzavek, výrobky pro zábavu

 • Odnímatelné zakrytí bazénů a brouzdališť proti znečištění
 • Nyní nabízíme i pochozí varianty pro snadnou údržbu a zamezení pádu osob nebo zvířat do vody
 • Pohyblivé a pojízdné zastřešení bazénů vhodné pro koupání i za horšího nebo naopak příliš slunečného počasí a samozřejmě ochrana proti nečistotám, osobám, zvířatům
 • Zakrytí jiných ploch – rezervoáry na vodu, sběračů na vodu a jiných vodních ploch, které je nutné chránit před povětrnostními vlivy nebo vnikání osob a zvířat
 • Skluzavky – vhodné pro zábavu celé rodiny, letního tábora, oslavy dětí aj.
 • Výroba zorbingových koulí
 • Výroba plachet pro dočasné bazény – vhodné zpestření venkovních festivalů, dětských akcí, party, srazů tuningu, veteránů, motorkářů nebo oslav. Bazén nebo brouzdaliště se dá jednoduše vytvořit již během chvíle a to samé platí pro jeho následnou demontáž. Například takový bazén vytvořený jen z balíků slámy je geniálním, cenově dostupným a velice jednoduchým řešením, jak vytvořit nezapomenutelný zážitek (super osvěžení v parných dnech), a přesto za velmi nízké náklady. Toto řešení je vhodné i pro dočasné zásobníky vody.

 


Další výrobky na míru

U těchto výrobků preferujeme jejich užitné vlastnosti. Proto jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, které nabízíme tak, aby Vám mohly sloužit po mnoho let.

Pro příklad zde uvádíme jen pár základních, které jsme již realizovali. Kryt na náhradní pneumatikuumístěné na zadních dveřích vozidla. Tyto pláště pro pneumatiky jsou vhodné například i pro uskladňované pneumatiky – chrání je před UV zářením, mechanickým poškozením a nečistotami a tím prodlužují jejich životnost.

Mezi tyto výrobky dále patří – přenosné nádrže na vodu ve vše možných velikostech s rámem i bez rámu, vhodné třeba pro rybáře, sportovní rybáře.

Stříšky na klasické nebo houpací lavičky, krycí plachty na míru pro překrytí různých materiálů a plodin nebo dřeva, kryty pro moto, kolo či automobily.

Krycí plachty na čelní sklo automobilů, které jsou efektivnější než papírové nebo tenké hliníkové komerční kryty – protože naše PVC plachty mají delší životnost – mají vysokou pevnost v tahu a velkou odolnost v mechanickém ohybu, bez problémů odolávají teplotám od +70 do – 30°C. Plachtu zhotovíme přesně na rozměr pro váš vůz i s přesahem nad čelní sklo a kapotu. Je možno zhotovit i plachtu s prodlouženými boky pro zakrytí oken předních dveří – již žádné čištění oken před startem.

 

 


Potisk stávajících i nových PVC plachet a materiálů

Nabízíme možnost potisknout vaše stávající PVC plachtynafukovací hrady a jiné zábavné atrakce, bannery a mnoho jiných.

Potisk v digitální kvalitě s nejmodernějšími technologiemi nebo ruční nanášení pomocí šablon. Nanášení je možno realizovat téměř na cokoliv.

Tyto technologie lze kreativně využít i pro barevné oživení ve školách a školkách různými motivy dětských postaviček a pohádek aplikací tzv. celo polepů.

 


Pískoviště, sportovní plochy, moto a kolo stavy, parkoviště

Zakrytí pískovišť, jiných herních ploch nebo materiálů, sportovní plochy, moto – kolo stavy, parkoviště, přechody mezi budovami

 • Zakrytí pískovišť ve školách, školkách, dětských hřištích, pískových doskočišť atd.
 • Zakrytí jiných herních nebo sportovních ploch ve školkách i školách a jiných veřejných prostor
 • Ohledně sportovních ploch se naše síťované materiály hojně využívají na oddělení sportovních ploch tenisových kurtů, tréninkových ploch a dalších. Pro tento účel se nejčastěji využívají síťové materiály, které se dají potisknout reklamními nebo klubovými texty a logy nebo číslováním ploch
 • Zakrytí a opláštění kolo, moto stavů a parkovišť
 • Zakrytí či zastřešení laviček i houpacích sítí
 • Plachty na míru pro zakrytí např. dřeva, zemědělských plodin, aj. materiálů
 • Pevné a zavěšené stříšky nad chodníky a přechody mezi budovami

Vybrali jste službu? Pošlete nám poptávku.